آشنایی‌با مهندس حسین‌ قاسمی؛نامزد انتخابات شورای شهرماسال

قاسمی از عرصه ای می آید که امروزه نیاز بسیاری از جوانان ماست، هم اکنون نیز با جدیت در صدد شناساندن عقاید و افکار خود به مردم ماسال است..

از همان دوران کودکی راه رشد و شکوفایی را با توجه به شرایط ویژه خانوادگی و اطرافیانش،پیموده, کار و تلاش  و خدمت به دیگران  را وظیفه خود دانسته و همراه با تحصیل بویژه در تعطیلات، به شاگردی با استادکاران ساختمانی کار می کرد. در نوجوانی در شغل خود استاد کاری شده و با پیمانکاران خوب شهر کار کرده است. خانواده وی اصالتا ماسالی  و از دهستان زیبای تاسکوه ماسال بوده، از کودگی در شهر ماسال سکونت دارند. حسین پس از دبیرستان و اموزش متوسطه  و خدمت سربازی، چند سالی را در تهران شاغل بوده و در این دوره علاوه بر افزایش توان ومهارت در زمینه استادکاری سبب ارتقاء دیدگاه وی در دیگر  امور اجتماعی و علمی نیز شده وعلایق و دیدگاه  جدید وی  انگیزه تلاش مضاعف شده وتصمیم به ادامه تحصیل گرفت. ابتدا در رشته  ریاضی محض تحصیلات خود را در مقطع کاردانی به  پایان رساند.

اما علاقه و آشنایی وی با عمران و ساخت و ساز  سبب شد با کوششی دوباره در کنار کار، در ازمون سراسری شرکت نموده و با قبولی در مهندسی عمران (تکنولوژی ساختمان) ، مقطع لیسانس را به پایان رسانده پس از قبولی در ازمون کارشناسی ارشد، هم اکنون در شرف فارغ اتحصیلی از کارشناسی ارشدمهندسی عمران - سازه از  دانشگاه بین المللی گیلان می باشد. حسین قاسمی همواره کار و تحصیل را با هم پیگیری نموده و خود می گوید قصد دارد باز تحصیلات خود را ادامه دهد. علاوه بر استاد کاری در سالهای گذشته، در چند سال اخیر چندین پروژه ساختمانی را  نیز به پایان رسانده و از زمره ساخت و ساز گران ماسال محسوب می شود. در این مدت با امور و مسایل شهری ماسال نیز آشنایی مناسبی پیدا کرده است. به نظر می اید که   حسین قاسمی از  وادی  و عرصه ای می آید که امروزه از اقبال آنچنانی در میان بسیاری از جوانان ما برخوردار نیست، یعنی وادی کار و عرصه تحصیل. از این روی تجربیات وی همراه تخصص مفیدش از نیازهای هر شهرو دیاریست. قاسمی از مشارکت و همزیستی چیزهای اموخته است و برخی انتظار دارند که در برنامه های خود مبنی بر مشارکت دادن اقشار مختلف بویژه اهالی علم و تخصص و تجربه در پیشرفت و توسعه ماسال موفق باشد.

اطرافیانش که سالهاست در  ساخت و ساز و عمران شهر نقش دارند برای ادامه این آبادانی وی را تنها نخواهند داشت کما اینکه سبب اصلی ورود او به عرصه انتخابات نیز بسیاری از همین اطرافیان بوده اند. به نظر می اید در میان اقشار مختلف از اقبال خوبی برخوردار است و اما نکته مهم این است که هر عرصه ای برای موفقیت کار و تلاش دانش می خواهد و همانطور که عرض شد قاسی ما نیز از این عرصه می آید که امروزه نیاز بسیاری از جوانان ماست، هم اکنون نیز با جدیت در صدد شناساندن عقاید و افکار خود به مردم ماسال است.
/ 0 نظر / 10 بازدید